Garić u derbiju kola pobijedio vodeću Bilogoru 91

• Published in VIJESTI

Garešnički Garić u drugom kolu proljetnog dijela prvenstva 4. HNL BJ-KC-VT priredio je senzaciju pobijedivši u derbiju kola vodeću momčad prvenstva NK Bilogora 91 iz Grubišnog Polja s 3:1. Za Garić su igrali Dubravac, V. Rijetković (od 72. Dergez), Purkić, Kurjančić, Batinić, Kelava (od 79. I. Havliček), D. Vaclavek, L. Rijetković, Kolar, Mihatović (od 89. Brežnjak), Oršić (od 85. Lovrić). Pogotke za garešnički klub postigli su Luka Rijetković u 28. minuti i Antonio Mihatović u 68. dok je Bilogorin Brekalo u 33. minuti postigao auto gol.

- Odigrali smo vrhunski jer smo jedino tako mogli pobijediti ekipu Bilogore koja je sigurno najbolja momčad u ligi. Oni su poveli rano već u 3. minuti, no naša ekipa pokazala je karakter, vratili smo se u igru i okrenuli rezultat. Odlično smo pripremljeni, nadigrali smo ih trkački, tehnički i taktički. Čestitam svojim dečkima, ali i gostujućoj ekipi na fer i korektnoj igri. U idućem kolu gostujemo u Pitomači, a igrat ćemo oslabljeni bez nekoliko igrača koji imaju tri žuta kartona, no borit ćemo se i nećemo se predati – rekao je trener Garića Vladimir Vaclavek.(aš)