Seniorke RK Garešnica druge na domaćem turniru

• Published in VIJESTI

Protekle subote u sportskoj dvorani Srednje škole August Šenoa u Garešnici odigran je turnir rukometašica na kojem su uz seniorke RK Garešnica nastupile i rukometašice iz Virovitice, Bjelovara i Dubice iz susjedne Bosne i Hercegovine. Turnir je povodom Dana grada organizirao RK Garešnica, a osvojila ga je ekipa ŽRK Tvin Virovitica, inače članica Druge hrvatske rukometne lige - sjever, koja je u finalu pobijedila domaće rukometašice s 32:26. U susretu za treće mjesto rukometašice Bjelovara nadigrale su Dubicu i pobijedile s 25:17. Trener Garešnice Jozo Sušilović unatoč porazu u finalu bio je zadovoljan prikazanom igrom svojih rukometašica na turniru, a posebno pobjedom nad rukometašicama Bjelovara koje, kao i Virovitičanke, igraju u drugoj ligi. Najboljima na turniru pehare je uručio gradonačelnik Garešnice Josip Bilandžija. Seniorke RK Garešnica, podsjetimo, natječu se u Trećoj Hrvatskoj rukometnoj ligi - sjever, nakon jesenskog dijela prve su na ljestvici, a u drugom dijelu prvenstva koje se nastavlja krajem veljače cilj im je zadržati vodeću poziciju i plasirati se u drugu ligu.